
Степпер складаний Master Foldable Power Fitness Stepper
19 908,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MR-12728105
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Power stepper MASTER 8592833000170 MAS4A014 Power stepper MASTER - ідеальний пристрій для зміцнення м'язів ніг.
Специфікація:
- Конструкція з гідроциліндрами
- 12 рівнів напруги
- Датчики пульсу в ручках
- Педалі проти ковзання
- Складні
- Транспортні колеса
- Комп'ютер з рідкокристалічним дисплеєм
- Вимірювання: час, кількість кроків, калорії, пульс, сканування
- Висота сходинки: 26 см
- Q-фактор (відстань між педалями): 15 см
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розмір: 85 х 65 х 140 см
- Розміри в складеному вигляді: 155 х 65 х 32 см
- Вага: 21 кг
- Стандарт: EN957
- вага упаковки: 23,00 кг
- розмір упаковки: 51 х 82 х 21 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833000170 |
| Вес | 21 кг |
| Габарити упаковки | 51 х 82 х 21 см |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкція степера | Сходові |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Розміри | 85 х 65 х 140 см |
| Хід педалей степера | Взаємозалежний |
Информация для заказа
- Цена: 19 908,90 ₴


