Технічні дані
– розміри після розкладання
а) довжина: 160 см
б) ширина: 69 см
в) зріст: 127 см
– розміри після складання
а) довжина: 90 см
б) ширина: 69 см
в) зріст: 141,5 см
– розмір пояса: 40 х 120 см
– висота пояса від землі: 14-17,5 см
– вага нетто: 54 кг / брутто (в упаковці): 59 кг
Двигун
– безшумний двигун постійного струму (електродвигун постійного струму)
– потужність двигуна: 1,5 к.с
– діапазон швидкості: 1-12 км/год
Особливості пристрою
– амортизація: 8 точок амортизації (4 з обох боків стрічки)
– колеса для транспортування
– можна скласти вертикально
– кнопки регулювання швидкості та СТАРТ/СТОП на ручках
Функції
– датчики пульсу
– 2 полиці для пляшок з водою, телефонів та ін.
– підставка під телефон або планшет
– магнітний ключ безпеки
– регулювання кута нахилу: ручне, 3-ступінчасте
– вбудований масажер з кульковими виступами
– станція для присідання
Тренувальний комп'ютер
– вимірювання: час, відстань, пульс, витрачені калорії
– 9 навчальних програм з можливістю редагування
– 2 програми HRC (швидкість адаптована до пульсу користувача)
– Режими зворотного відліку: час, відстань, калорії
– програма FAT – розрахунок ІМТ
– кнопки швидкого доступу: 3, 6, 9, 12 км/год
– РК-дисплей з підсвічуванням
Умови використання
– максимальна вага тренуючого: 130 кг
– обладнання для домашнього використання
Додаткова інформація
– силіконове масло для змащування ременя в комплекті
– живлення: мережеве
– розміри упаковки: 159 х 74 х 29 см
– Код EAN: 5906167011116
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167011116 |
| Вес (кг) | 54 кг |
| Габарити упаковки | 159 х 74 х 29 см |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 3-ступінчасте |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная скорость | 12 км/год |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Амортизація;Вібромасажер;Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | час, відстань, пульс, витрачені калорії |
| Мощность двигателя | 1,5 к.с |
| Программы | 9 навчальних програм з можливістю редагування |
| Регулировка угла наклона | Механічне |
| Розмір бігового полотна | 40 х 120 см |
| Розміри в робочому вигляді | 160 х 69 х 127 см |
| Розміри в складеному вигляді | 90 х 69 х 141,5 см |
| Система амортизации | 8 точок амортизації (4 з обох боків стрічки) |
| Тип | Електричні |
- Цена: 32 668,90 ₴



