Технічні дані
– розміри після розкладання
а) довжина: 184,5 см
б) ширина: 81 см
в) зріст: 140 см
– розміри після складання
а) довжина: 106 см
б) ширина: 81 см
в) зріст: 154,5 см
– розмір пояса: 47 х 135,5 см
– висота пояса від землі: 19-25 см
– вага нетто: 81 кг / брутто (в упаковці): 91 кг
Двигун
– безшумний двигун постійного струму (електродвигун постійного струму)
– потужність двигуна: 3 к.с
– діапазон швидкості: 1-18 км/год
Характеристики
– амортизація: 8 точок амортизації (4 з обох боків стрічки)
– колеса для транспортування
– можна скласти вертикально
– регулювання швидкості та кута в ручках
Функції
– датчики пульсу
– 2 полиці для пляшок з водою, телефонів та ін.
– магнітний ключ безпеки
– регулювання кута нахилу: автоматичне
Тренувальний комп'ютер
– вимірювання: час, відстань, пульс, витрачені калорії
– 12 навчальних програм з можливістю редагування
– програма HRC (швидкість адаптована до частоти серцевих скорочень користувача)
– Режими зворотного відліку: час, відстань, витрачені калорії
– програма FAT – розрахунок ІМТ
– кількість рівнів кута нахилу: 16
– можливість бездротового підключення до телеметричного ременя (вимірювання пульсу) – пояс в комплекті
– Функція AUX – можливість відтворювати музику із зовнішніх пристроїв (кабель mini jack в комплекті)
– USB роз’єм – можливість відтворювати музику з флешки
– стереодинаміки
– Модуль Bluetooth – можливість підключення до додатків FitShow та Kinomap
– кнопки швидкого доступу для швидкості (3, 5, 7, 9, 12 км/год) і кута нахилу (2, 4, 6, 8, 10%)
– кнопки гучності
– РК-дисплей з підсвічуванням
Умови використання
– максимальна вага тренуючого: 150 кг
– обладнання для домашнього використання
Додаткова інформація
– силіконове масло для змащування ременя в комплекті
– живлення: мережеве
– розміри упаковки: 187 х 86 х 37 см
– Код EAN: 5906167010546
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167010546 |
| Вес (кг) | 81 кг |
| Габарити упаковки | 187 х 86 х 37 см |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Додаткові характеристики | силіконове масло для змащування ременя в комплекті |
| Зміна кутів нахилу | 2, 4, 6, 8, 10% |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная скорость | 18 км/год |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Амортизація;Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | час, відстань, пульс, витрачені калорії |
| Мощность двигателя | 3 к.с |
| Программы | 12 навчальних програм з можливістю редагуванняпрограма HRC (швидкість адаптована до частоти серцевих скорочень користувача)програма FAT – розрахунок ІМТ |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 47 х 135,5 см |
| Розміри в робочому вигляді | 184,5 х 81 х 140 см |
| Розміри в складеному вигляді | 106 х 81 х 154,5 см |
| Система амортизации | 8 точок амортизації (4 з обох боків стрічки) |
| Тип | Електричні |
- Цена: 56 483,90 ₴



