Технічні дані
- довжина: 114 см
- ширина: 54 см
- зріст: 143 см
– максимальна відстань від сідла до педалей: 72-92 см
– відстань сідла від керма: 40 см
– вага нетто: 34,5 кг / брутто (в упаковці): 38,5 кг
Особливості пристрою
– привід: ремінний
– система опору: магнітна
– ергономічне сідло
– педалі з регульованими ремінцями
– пластикові колеса для транспортування
– стабілізаційні кроки
– вага маховика: 7 кг
– сприйнятий опір: 14 кг (система Magnetic Pro)
– масивна, стійка конструкція
Функції
– датчики пульсу
– регулювання опору: автоматичне
– багатофункціональне кермо (кілька варіантів захоплення, підставка для телефону або планшета )
Тренувальний комп'ютер
– вимірювання: час, відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, кількість обертів педалей за хвилину, середнє значення потужності (ВАТ)
– 10 навчальних програм з можливістю редагування
– можливість створювати власні навчальні програми
– 3 програми HRC (опір підлаштовується під частоту серцевих скорочень користувача)
– Програма управління WATT (опір, що забезпечує обертання педалей з постійною потужністю)
– Режими зворотного відліку: час, відстань, калорії
– функція налаштування цільового пульсу
– дисплей з підсвічуванням
– живлення: мережеве (блок живлення в комплекті)
Умови використання
– максимальна вага тренуючого: 150 кг
– обладнання для домашнього використання
Додаткова інформація
– розміри упаковки: 95 х 32 х 65 см
– Код EAN: 5906167011642
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167011642 |
| Вес маховика | 7 кг |
| Вес (кг) | 34,5 кг |
| Дисплей | РК-диспдей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу |
| Показ дисплея | час, відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, кількість обертів педалей за хвилину, середнє значення потужності (ВАТ) |
| Регулировка | Електроне |
| Розміри | 114 х 54 х 143 см |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 20 788,90 ₴



