Технічні дані
– максимальна довжина: 97 см
- ширина: 53 см
- висота: 120 см
– максимальна відстань від сідла до педалей: 59-85 см
– відстань сідла від керма: 42 см
– Регулювання сідла спереду і ззаду: 7 см
– вага нетто: 22 кг / брутто (в упаковці): 24,5 кг
Особливості пристрою
– привід: ремінний
– система опору: магнітна
– ергономічне сідло
– педалі з регульованими ремінцями
– пластикові колеса для транспортування
– стабілізаційні кроки
– вага маховика: 4 кг
– сприйнятий опір: 8 кг (система Magnetic Pro)
– масивна, стійка конструкція
Функції
– датчики пульсу
– регулювання опору: ручне, 8-ступінчасте
– багатофункціональне кермо (кілька варіантів захоплення, підставка для телефону або планшета )
Тренувальний комп'ютер
– вимірювання: час, відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, ODO (загальна відстань)
– живлення: 2 батарейки ААА (входять в комплект)
Умови використання
– максимальна вага тренуючого: 120 кг
– обладнання для домашнього використання
Додаткова інформація
– розміри упаковки: 84 х 25 х 62 см
– Код EAN: 5906167011451
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5906167011451 |
| Вес маховика | 4 кг |
| Вес (кг) | 22 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Транспортувальні ролики |
| Показ дисплея | час, відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, ODO (загальна відстань) |
| Регулировка | Механічне |
| Розміри | 97 х 53 х 120 см |
| Рівні навантаження | 8-ступінчасте |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 11 988,90 ₴



