Професійний тренажер - Машина Смита Impulse Evolution
Машина Смита Impulse Evolution - це професійний тренажер з противагою, ідеальний для інтенсивних силових тренувань.
Особливості тренажера
- Виготовлений з профільних плоско-овальних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3 мм.
- Має 6 місць для зберігання дисків.
- Колір рамної конструкції: сірий металік.
- Довготривалі терміни гарантії.
Характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Максимальне навантаження дисками: 200 кг
- Кількість місць зберігання: 6
Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Impulse |
| Вес | 178 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс | Професійні |
| Конструкция | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Назначение | Для м’язів грудей;Для м’язів плечей;Для м’язів рук;Для м’язів сідниць;Для м’язів ніг |
| Розміри | 224 х 132 х 237 см |
| Разновидность | Машина Сміта |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
Информация для заказа
- Цена: 155 584 ₴



Отправка с 31 мая 2026