
Згинач стегна сидячи Impulse Evolution
153 153 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 47103
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Згинач стегна сидячи Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Leg Curl - це професійне обладнання для фітнес-центрів. Нова генерація лінії тренажерів пропонує відмінну ергономіку, функціональність та високий рівень надійності.
Особливості тренажера
- Сучасний, презентабельний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційна порошкова фарба з попередньою обробкою металу.
- Конструкція з високоякісних трубних профілів товщиною 3 мм.
- Стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем.
- Яскраво виділений селектор навантаження з магнітним замком.
- Акриловий захисний кожух.
- Напрямні штанги з високоякісною полірованою поверхнею.
- Високоякісні підшипники NSK, Японія.
- Ергономічна форма сидінь з поліуретану.
- Обшивка з антистатичного матеріалу.
- Неслизькі ергономічні рукоятки.
- Трос з гелевим наповненням.
Тренажери IMPULSE EVOLUTION виготовляються одним з найбільших виробників в Китаї. Вони гармонійно впишуться у фітнес-центр будь-якого рівня. Доступні опції, такі як електронне табло та додаткові вантажі, роблять тренажер ще більш функціональним.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Умови постачання тренажерів, можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Impulse |
| Вес | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух: 3,2 мм |
| Класс | Професійні |
| Цвет | Чорний;Синій |
| Конструкция | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 91 кг |
| Назначение | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 154х119х151 см |
| Разновидность | Згинач стегна |
| Тип нагрузки | Вантажноблокові |
Информация для заказа
- Цена: 153 153 ₴


