
Трицепс машина Impulse Sterling
114 257 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 47269
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трицепс машина Impulse Sterling
Тренажер IMPULSE STERLING Tricep Dip - це ефективна лінія на вільних вагах, розроблена для професіоналів. Вона поєднує фундаментальний дизайн, правильну ергономіку та здатність витримувати максимальні навантаження для результативних тренувань.
Особливості тренажера
- Основна конструкція виготовлена з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм;
- Точна роботизована технологія зварювання;
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу покращує зчеплення з лакофарбовим покриттям. Стійка до подряпин поверхня завдяки подвійному електростатичному порошковому покриттю не потребує обслуговування;
- Сидіння регулюється за висотою, що дозволяє швидко і легко налаштувати тренажер під себе і вибрати максимально зручне положення для виконання вправ;
- Всі елементи регулювання промарковані яскравим жовтим кольором для зручності користувача;
- Високоточні підшипники промислового класу забезпечують плавну роботу;
- Рукоятки з металу з антиковзаючою накаткою середньої глибини;
- Нахилена спинка забезпечує стабілізацію тіла;
- Два місця для зберігання дисків;
- Колір оббивки сидінь і спинок - чорний, конструкція - комбінована, чорний/червоний;
- Покриття м'яких частин - високоякісна вінілішкіра, термін служби при належному догляді - до 7 років.
З урахуванням біомеханіки людини, тренажери розраховані на інтенсивну і тривалу експлуатацію в умовах високої прохідності у фітнес-залах. Довготривалі гарантійні терміни забезпечують впевненість у якості.
Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально при формуванні кожного конкретного замовлення.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Кількість місць для зберігання дисків: 2
- Максимальне завантаження дисками: 300 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Impulse |
| Вес | 185 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць для зберігання дисків: 2 |
| Класс | Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний |
| Конструкция | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Назначение | Для м’язів рук |
| Розміри | 173 х 158 х 120 см |
| Разновидность | Трицепс машина |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
Информация для заказа
- Цена: 114 257 ₴


