
Трицепс машина (бруси) Impulse Evolution
158 994 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 47100
Отправка с 31 мая 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Трицепс машина Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Seated Dip - професійний тренажер, який пропонує нову генерацію лінії Impulse Evolution. Він успадкував від своїх попередників хорошу ергономіку, функціональність, високу надійність та доступну вартість.
Особливості тренажера
- Сучасний, презентабельний, функціональний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою значно покращує зчеплення металу з лакофарбовим покриттям.
- Конструкція тренажера виготовлена з високоякісних плоскошовних трубних профілів товщиною 3 мм.
- Траверса вантажоблочного стека має стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем для довговічності та мінімального шуму.
- Селектор навантаження, виділений яскравим кольором, має магнітний замок і дозволяє легко змінювати вагу. Розмітка стека в кг і фунтах.
- Акриловий захисний кожух товщиною 3,2 мм повністю закриває вантажний стек з двох сторін.
- Високоякісні підшипники NSK, Японія, у всіх вузлах.
- Ергономічна форма сидінь і спинок тренажерів.
- Спеціальна обшивка з антистатичного, зносостійкого матеріалу на основі поліуретану.
- Нековзні ергономічні рукояті з термопластичним покриттям.
- Трос вантажоблочних тренажерів з гелевим наповненням для зменшення опору.
- Опція: електронне табло для обліку повторень і часу занять.
- Карта вправ з ілюстраціями для правильного виконання.
- Інформаційні таблички з рекомендаціями з технічного обслуговування.
- Робоче навантаження троса до 1800 кг.
- Тримач для рушника і пляшки з водою.
- Протиковзкі гумові опори для стійкості та безпеки.
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Умови постачання, а також можливі знижки та розстрочки обговорюються індивідуально.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Impulse |
| Вес | 143 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний 3,2 мм кожух;підшипники NSK |
| Класс | Професійні |
| Конструкция | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 91 кг |
| Назначение | Для м’язів плечей;Для м’язів рук |
| Розміри | 169 х 123 х 151 см |
| Разновидность | Трицепс машина |
| Тип нагрузки | Вантажноблокові |
Информация для заказа
- Цена: 158 994 ₴


