Високоякісний тренажер для ніг Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Leg Press/Calf Raise - це професійний тренажер для жиму ногами. Нова генерація лінії тренажерів від Impulse поєднує в собі чудову ергономіку, функціональність та високу надійність за демократичну ціну. Рестайлінг покращив зовнішній вигляд та обшивку м'яких частин.
Переваги тренажера Impulse Evolution
- Сучасний, презентабельний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове покриття рами з попередньою обробкою металу.
- Конструкція з високоякісних трубних профілів товщиною 3 мм.
- Стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем.
- Яскравий селектор навантаження з магнітним замком.
- Акриловий захисний кожух товщиною 3,2 мм.
- Високоякісні підшипники NSK з Японії.
- Ергономічна форма сидінь та спинок.
- Проти ковзне покриття рукояток.
- Гелеве наповнення троса для зменшення опору.
- Опція електронного табло та додаткового вантажу 2,5 кг.
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг + система "поліспаст"
- Шківи, підшипники, тяги: 3 роки
- Трос: 1 рік
Цей тренажер стане ідеальним доповненням до фітнес-центру будь-якого рівня, забезпечуючи комфорт та ефективність тренувань. Купуйте тренажер Impulse Evolution для оптимізації ваших тренувань вже сьогодні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Impulse |
| Вес | 211 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | Стандартна вага вантажного стека 91 кг + система "поліспаст" збільшує навантаження в 2 рази |
| Класс | Професійні |
| Цвет | Чорний;Синій |
| Конструкция | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 91 кг |
| Назначение | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 180x120x151 см |
| Разновидность | Жим ногами |
| Тип нагрузки | Вантажноблокові |
Информация для заказа
- Цена: 211 992 ₴



Отправка с 31 мая 2026