
Дитячий біговел Globber Go Bike Duo пастельно-рожевий
3 078,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 446
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
- Сталева рама, два варіанти встановлення положення рами
- Регулювання висоти сідла в діапазоні від 29,4 до 39,8 см (4 висоти для кожного положення рами)
- Два рівня регулювання висоти керма
- Шини EVA, 215 мм (8,5")
- Профільована ручка T-Bar з ергономічними ручками TPR
- Знімна підніжка
- Світловідбиваючий принт на кермі
- Максимальна вага користувача 20 кг
- Вага велосипеда 2,58 кг
- Колір: Pastel Pink (пастельно-рожевий)
Біговел з подвійним колесом ззаду!
Завдяки конструкції, оснащеній двома задніми колесами з міцного матеріалу EVA, діти можуть насолоджуватися додатковою підтримкою під час навчання рівноваги на біговелі.
Більше того, велосипед має знімну підставку для ніг, на яку можна зручно покласти обидві ноги, щоб розвивати рівновагу та координацію,
Інноваційний дизайн рами!
GO BIKE DUO — велотренажер для дітей від 2 років.
Оснащений реверсивною рамою для перетворення з подвійного заднього колеса низького рівня на раму одного заднього колеса високого рівня.
Це рішення забезпечує більшу універсальність адаптації біговелу до розвитку та росту дитини.
Біговел з можливістю регулювання для малюків і дітей від 2 до 5 років!
GO BIKE DUO пропонує найкраще регулювання висоти.
Є 4 рівня зміни висоти сидіння для кожного положення рами та 2 висоти керма, що дає загалом 8-ступеневе регулювання, та дозволяє дитині ідеально регулювати положення відповідно до поточної висоти.
Безпечний і довговічний!
- Біговел GO BIKE DUO має міцну сталеву раму,
- металеве кермо Т-подібне кермо;
- високоміцні шини EVA з повною відсутністю ризику їх проколу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Вага | 2.58 кг |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.58 |
| Варіант | біло-Рожевий |
| Тип | Двоколісні |
| Висота сидіння від землі | з низьким положенням рами 29.4 - 36.2см,з високим положенням рами 33 - 39.8см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дитячий вік | 2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років |
| Діаметр коліс | 8.5";22 см |
| Колеса | 215 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Максимальна вага користувача | 20 кг |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Рама | стальна |
| Рекомендована висота | 85 - 105 см |
| Рекомендований вік | 2-5 років |
| Рекомендований зріст | 85 - 105см |
| Розмір упаковки | 61х17,5х23,5 см |
| Розміри упакування | 61 x 17.5 x 23.5cm |
| Серія | Go Bike |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
- Ціна: 3 078,90 ₴


