
Лавка для жиму складана Marbo Sport MS-L114 2.0
8 138,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3196
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Складана тренувальна лава Marbo Sport MS-L114 2.0
Тренувальна лава MS-L114 2.0 від Marbo Sport – це універсальний інструмент для домашніх тренувань. Завдяки можливості складання, вона легко зберігається і допомагає зекономити простір у вашій оселі.
- Висока якість виготовлення, що забезпечує стабільність і ергономічність
- Складна конструкція, яка полегшує зберігання
- Регулювання спинки та сидіння – всього 16 комбінацій налаштувань
- Можливість дооснащення додатковими аксесуарами для силових і витривалих тренувань
Зручне зберігання і транспортування
Складана лава MS-L114 2.0 ідеально підходить для використання в домашньому тренажерному залі. Завдяки компактній конструкції її можна легко скласти та сховати у шафу або транспортувати у машині.
Регулювання спинки та сидіння
Завдяки можливості вибору кута нахилу спинки та сидіння, тренування на лаві MS-L114 дозволяють зосередитись на різних групах м’язів, зменшуючи ризик травм. Спинка має 8 рівнів регулювання (85°, 65°, 52°, 40°, 29°, 16°, 0°, -22°), а сидіння – 2 (0°, -22°).
Можливість дооснащення додатковими аксесуарами
Лава MS-L114 підтримує встановлення додаткових аксесуарів, таких як приставка Скотта або приставку для жиму ногами з серії Semi-Pro 2.0, що дозволяє розширити функціональність тренажера.
Увага! Лава MS-L114 2.0 не сумісна з тягою MS-W102 2.0.
Високоміцна перфорована оббивка
Оббивка стійка до зношення та поту, а додатковий шар у зоні частого контакту забезпечує довговічність і комфорт під час тренувань.
Гумові стопки для стійкості
Посилені гумові стопки захищають підлогу від подряпин і забезпечують надійну фіксацію лави під час тренувань.
Замовляйте складну лаву MS-L114 2.0 від Marbo Sport у нашому офіційному магазині в Україні. Ми пропонуємо конкурентні ціни, високу якість, швидку доставку та вигідні умови для оптових покупців.
Фото лави від покупців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MS-L114 2.0 |
| Варіант | MS-L114 2.0 |
| Тип | Лави |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 113 см, 133 см (at a 0° angle of support) |
| Додаткові характеристики | Легке розширення за допомогою додаткових аксесуарів; Перетворіть його на тренажер, приєднавши інші аксесуари із серії Semi-Pro 2.0, наприклад:Екстракт, молитовник,жим ногами;Зручне зберігання і транспортування |
| Клас | Домашні |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Конструкція | Підлогова;Складані |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | MS-L114 2.0 |
| Особливості | Регулювання сидіння: 2 позиції (0°, -22°);Регулювання спинки: 8 позицій (85° 65° 52° 40° 29° 16° 0° -22°) |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Багатофункційні;Для мʼязів грудей;Для мʼязів спини;Для мʼязів рук;Для мʼязів плечей |
| Регулювання сидіння | 2 позиції (0°, -22°) |
| Регулювання спинки | 8 позицій (85° 65° 52° 40° 29° 16° 0° -22°) |
| Розміри | 113-133 х 45 х 45 см |
| Розміри сидіння | 30 x 27 см |
| Розміри спинки | 81 x 27 см |
| Різновид | Лави універсальні |
| Серія | Semi-Pro |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 8 138,90 ₴


