
Тренажер кросовер на стелю Marbo Sport MH-W107 2.0
4 453,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3320
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Тренажер кросовер на стелю Marbo Sport MH-W107 2.0 – ідеальне рішення для тренування верхніх м'язових груп, включаючи спину, плечі, руки та грудні м'язи. Конструкція наділена двома ведучими колесами на підшипниках, які забезпечують плавний рух, а спеціальна втулка запобігає випадінню троса.
Зверніть увагу: обтяження на фото не входять до комплекту.
Можливі вправи з використанням кросовера MH-W107 2.0:
Плавний рух завдяки підшипникам
Використання підшипникових коліс забезпечує плавність руху троса, запобігаючи його випадінню, що покращує комфорт під час тренувань.
Місце для вільних ваг
Тримач для блінів має діаметр 22 мм, що дозволяє використовувати різноманітні вагові диски. Довжина тримача – 45 см, що дозволяє розміщувати більшу кількість блінів для інтенсивного тренування.
Захисний відбійник на тросі
Кінець троса оснащено гумовим відбійником у формі кулі, що забезпечує захист від пошкоджень під час тренувань.
Два хвати MH-C204 у комплекті
Комплект містить два хвати для тренувань з однією рукою, що дозволяє виконувати різні вправи для тренування декількох м'язових груп.
Придбайте кросовер Marbo Sport MH-W107 2.0 для повноцінного функціонального тренування вдома – зручний і безпечний тренажер для ефективних занять!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-W107 2.0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вантажі, зображені на малюнках, в набір не входять;Підшипникові напрямні колеса, які відповідають за плавний рух троса;У набір входять дві ручки MH-C204 для однієї руки;Трос із відбійником – захищає колесо від пошкоджень;Монтажні ключі |
| площа, що займається | до стелі |
| Карабіни | 2 шт |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Стельова |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Місце для дисків | довжина 45 см;діаметр 22 мм |
| Направляючі колеса | 2шт |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Для м’язів спини;Для м’язів рук;Для м’язів грудей |
| Розміри Основні характеристики | 9 x 10 см |
| Розміри основи | 10 х 12 см |
| Різновид | Кросовери |
| Серія | Home |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Тросі | 2 шт.;сталь |
- Ціна: 4 453,90 ₴


