
Тяга верхнього блоку на стелю Marbo Sport MH-W105 2.0
3 738,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3321
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Тренажер тяга верхнього блоку для монтажу на стелю Marbo Sport MH-W105 2.0 – відмінне рішення для тренування верхніх м'язових груп, включаючи спину, грудні м'язи, плечі та руки. Завдяки компактності та легкому монтажу цей тренажер підходить для невеликих приміщень.
Використання товстої металевої пластини забезпечує конструкції високу міцність з максимальним навантаженням до 120 кг. Два ведучих колеса на підшипниках дозволяють плавний рух, а система захисту від випадіння троса з пазів гарантує комфорт під час тренувань.
Зверніть увагу: обтяження на фото не входять до комплекту.
Можливості тренувань з тягою MH-W105 2.0:
- Розгинання рук у горизонтальному положенні на верхньому блоці стоячи
- Розгинання рук на верхньому блоці стоячи
- Тяга штанги верхнього блоку до грудей (надхват)
- Тяга штанги верхнього блоку до грудей (підхват)
- Тяга штанги верхнього блоку до шиї (надхват)
Короткий хват тяги MH-C002 у комплекті
Гриф для тяги довжиною 40 см та діаметром 25 мм забезпечує комфорт та надійний хват завдяки гумовим ручкам. Максимальне навантаження на гриф – 120 кг.
Місце для вільних ваг
Прямий прут для блінів діаметром 22 мм підходить для більшості вагових дисків. Для зручності тримач для дисків подовжено до 45 см, що дозволяє розміщувати більшу кількість дисків.
Захисний відбійник на тросі
Кінець троса оснащено гумовим відбійником, що захищає колесо від пошкоджень.
Придбайте тренажер верхня тяга Marbo Sport MH-W105 2.0 у нашому магазині – ідеальне обладнання для функціональних тренувань вдома!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-W105 2.0 |
| Вага | 4,4 кг |
| Висота | 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 45 см |
| Додаткові характеристики | Вантажі, зображені на малюнках, в набір не входять;Коротка планка MH-C002 в комплекті;Стрижень для навантаження;Трос із відбійником |
| площа, що займається | до стелі |
| Карабіни | 1 шт |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Стельова |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Місце для дисків | довжина 45 см;діаметр 22 мм |
| Направляючі колеса | 2шт |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Для м’язів спини;Для м’язів рук;Для м’язів грудей;Для м’язів плечей |
| Розміри | 45 х 11 х 17 см |
| Різновид | Мультистанція |
| Серія | Home |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Тросі | 1 шт сталь |
| Ширина | 11 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 3 738,90 ₴


