
Бруси підлогові стаціонарні Marbo Sport MH-U101
6 763,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3347
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Забезпечте комплексне тренування різних м'язових груп завдяки брусам MH-U101.2.0. Цей компактний стаціонарний тренажер ідеально підійде для невеликих приміщень, що дозволяє тренувати м'язи преса та рук у комфортних домашніх умовах.
Бруси дозволяють виконувати підйоми ніг і віджимання у повітрі! Завдяки нижнім ручкам можна виконувати і класичні віджимання. Ми подбали про додаткову стабільність та комфорт, додавши розширену основу та гумові ніжки.
Комфорт під час тренувань має значення, тому ми обладнали бруси зручними спинкою, чотирма захопленнями з гумовими накладками і двома ергономічними підлокітниками, що забезпечують стабільну підтримку ліктів.
З брусами MH-U101 ви зможете виконувати наступні вправи:
- Шведські віджимання
- Підйом ніг у висі
- Підтягування широким хватом
- Підтягування вузьким хватом
Застосовані рішення
Регульовані підлокітники
Підлокітники можна відрегулювати за допомогою затискного гвинта, обираючи відстань 38 або 42 см. Це забезпечує зручність під час тренування, а гумові накладки забезпечують надійний хват.
Нижні ручки для віджимань
Ми подбали про універсальність тренажера, додавши нижні ручки, які дозволяють виконувати віджимання для зміцнення м’язів рук.
Лінія Home - обладнання для домашнього використання
Серія Marbo Home розроблена для початківців, що тільки починають тренуватися з вагами. Обладнання Home поєднує в собі функціональність та легкість у складанні.
Придбайте стаціонарні підлогові бруси Marbo Sport MH-U101 в нашому магазині за доступною ціною. Забезпечте свої тренування вдома з надійним і зручним обладнанням для ефективних результатів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 25 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-U101 |
| Висота поручнів для віджимань | 13;5 см |
| Відстань між кронштейнами поручнів і спинкою | мін. 38 см;макс. 42 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Гумові ніжки;Прогумовані ручки;Ергономічні підлокітники;Нижні ручки для віджимання;Монтажні ключі |
| площа, що займається | стаціонарний |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорно-червоний |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Регулювання ручки |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 107 х 69 х 160 см |
| Розміри спинки | 30 x 27 см |
| Різновид | Комбіновані верстати |
| Серія | Home |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 6 763,90 ₴


