
Підлогові бруси стаціонарні з турніком Marbo Sport MH-U102
11 768,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3352
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Комплексне тренування кількох груп м’язів тепер можливе завдяки підлоговим брусам з турніком MH-U102. Цей стаціонарний тренажер з компактними розмірами ідеально підходить для невеликих приміщень. Виконуйте вправи для зміцнення м'язів живота та рук легко і зручно!
Завдяки додатковому турніку на висоті 210 см ви можете виконувати підтягування широким хватом для розвитку м'язів спини.
Виконуйте такі вправи з брусами:
- Шведські віджимання
- Підйом ніг у висі
- Підтягування на турніку широким хватом
- Підтягування на турніку вузьким хватом
Застосовані рішення
Регульовані підлокітники
Ви можете налаштувати підлокітники за допомогою гвинтового фіксатора для забезпечення максимальної зручності під час тренувань. Положення підлокітників можна відрегулювати на відстані 43 або 47 см від спинки.
Ергономічні підлокітники
Для максимального комфорту ми обладнали MH-U102 похиленими ергономічними підлокітниками, які надійно підтримують ваші лікті під час тренувань. Це особливо корисно під час виконання вправ для м’язів преса.
Нижні ручки для віджимань
Додаткові ручки дозволяють виконувати класичні віджимання, ефективно тренуючи м’язи рук.
Більше можливостей з турніком
Для розширення спектру вправ модель MH-U102 обладнана турніком на висоті 226 см, який дозволяє виконувати підтягування різними хватами. Якщо турнік не потрібен, його можна зняти.
Зручні підставки для виконання вправ
Підставки полегшують виконання вправ, таких як підйом ніг у висі або підтягування, забезпечуючи правильне положення тіла.
Інструменти для монтажу
У комплект входять ключі, необхідні для швидкого складання брусів.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Серія Marbo Home розроблена для початківців та любителів домашніх тренувань. Міцний профіль 40×40 мм забезпечує надійність і стійкість, а естетичний дизайн надає виробу привабливого вигляду.
Наші продукти проходять строгі перевірки на відповідність стандартам якості, що підтверджується сертифікатами безпеки.
Купуйте підлогові стаціонарні бруси з турніком Marbo Sport MH-U102 у нашому офіційному магазині за найкращою ціною. Забезпечте своєму тренувальному простору надійне та багатофункціональне обладнання з гарантією якості і безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 35.9 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 226 см |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 108 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-U102 |
| Висота поручнів для віджимань | 13,5 см |
| Відстань між кронштейнами поручнів і спинкою | мін. 38 см;макс. 42 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Гумові ніжки;Прогумовані ручки;Ергономічні підлокітники;Нижні ручки для віджимання;Оснащений штангою для підтягування на висоті 226 см;Монтажні ключі |
| площа, що займається | стаціонарний |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорно-червоний |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Регулювання ручки |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 107 х 108 х 226 см |
| Розміри спинки | 30 x 27 см |
| Різновид | Комбіновані верстати |
| Серія | Home |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 11 768,90 ₴


