
Ремінь на щиколотку для тяги Marbo Sport MH-C207
548,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3438
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ремінь на щиколотку Marbo Sport дозволяє виконувати вправи для тренування привідних і відвідних м'язів стегна, а також сідниць на нижньому блоці тренажера. Завдяки регульованому застібці на липучці, ремінь легко підлаштовується під індивідуальні потреби кожного спортсмена.
Виготовлений з міцної стрічки та м'якої піни, ремінь на щиколотку MH-C207 забезпечує надійність і комфорт під час тренувань.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home призначені для початківців у сфері силових тренувань. Це обладнання функціональне та просте у збиранні, виготовлене з профілю 40x40 мм, що забезпечує високу стабільність. Червоне-чорне оздоблення та трисантиметрова обшивка додають стилю й комфорту.
Для забезпечення безпеки клієнтів обладнання сертифіковано Європейським Центром Якості та відповідає стандартам безпеки, про що свідчать отримані Сертифікати Безпеки.
Технічні характеристики:
- Довжина: 47 см
- Ширина: 5 см
- Матеріал: стрічка з полімеру, піна
- Максимальний діаметр при застібанні: 10 см
- Застібка: на липучці
Придбайте ремінь на щиколотку для тяги Marbo Sport MH-C207 у нашому магазині — офіційного постачальника спортивного обладнання в Україні. Ми пропонуємо високу якість, швидку доставку та вигідні умови для оптових покупців, особливо для фітнес-центрів і тренажерних залів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Довжина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-C207 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | На липучках |
| Країна виробник товару | Польща |
| Максимальний діаметр після кріплення | 10 см |
| Матеріал | пластикова стрічка;піна |
| Серія | Home |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 548,90 ₴


