
Стійки для штанги із захистом Marbo Sport MH-S202
4 783,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3488
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Стійки для штанг MH-S202 з регульованою висотою, захисними гачками та місцем для зберігання дисків є надійним інструментом для різноманітних тренувань м'язових груп. Регулювання висоти стійок забезпечується міцною сталевою застібкою та затискним механізмом, що гарантує стабільність всієї конструкції.
Гумові накладки на утримувачах пом'якшують удари від штанги, а пластикові стопки захищають підлогу від подряпин. Додаткові втулки дозволяють зберігати диски на стійках.
- Довжина: 49 см
- Вага: 2 x 6,6 кг
- Висота: мін. 87 см, макс. 145 см
- Ширина: 41 см
- Профіль: 40 x 40 мм
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Тип стійок: окремі
- Регулювання висоти: з кроком 7 см
Вправи з використанням стійок MH-S202
- Підйом на носки зі штангою на плечах
- Шраги зі штангою ззаду
- Підйом передпліч стоячи у широкому хваті
- Станова тяга на випрямлених ногах
Лінія Home - обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home призначені для ентузіастів початкового рівня, які починають свої тренування вдома. Устаткування цієї серії виготовлено з профілю 40x40 мм, що забезпечує стабільність та довговічність. Естетичний вигляд підкреслює порошкове фарбування та високоякісна оббивка.
Для безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірки Європейського центру якості, що підтверджено сертифікатами безпеки.
Купуйте стійки для штанг Marbo Sport MH-S202 за вигідною ціною в нашому магазині – офіційного постачальника якісного спортивного обладнання в Україні. Ми гарантуємо високу якість, швидку доставку та вигідні умови для оптових покупців, включаючи фітнес-клуби та тренажерні зали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 13.2 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-S202 |
| Висота | мін. 87 см;макс. 145 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Запобіжні гачки;Гумові ніжки;Стійка оснащена стрижнями довжиною 20 см кожна, на які можна розміщувати вантажі діаметром від 28 мм;Вантажі та штанги, які видно на фотографіях, не входять в комплект |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорно-червоний |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Конструкція | Підлогова |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | Регулювання висоти: 7 позицій |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Багатофункційні |
| Регулювання висоти | 7 рівнів |
| Розміри | 49 х 41 х 87-145 см |
| Різновид | Стійки |
| Серія | Home |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Тип стійок | окремо стоячі |
- Ціна: 4 783,90 ₴


