
Стійки для штанги регульовані 2шт Marbo Sport MH-S201
3 848,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3493
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Стійки для штанги багаторівневі Marbo Sport MH-S201
Стійки MH-S201 з 7-рівневою регуляцією висоти є міцним інструментом для різноманітного тренування багатьох м'язових груп. Регуляція виконується за допомогою притискного колеса та сталевої блокуючої шпильки, що забезпечує абсолютну стабільність усієї конструкції. Гумові накладки на власники стійок поглинають шум і амортизують удар штанги.
Стійки MH-S201 можна використовувати як самостійно, так і в комплекті з тренувальною лавою, що робить їх універсальним інструментом для загальних тренувань.
- Довжина: 49 см
- Вага: 2 x 6,5 кг
- Висота: від 87 см до 145 см (регуляція зі стрибком 7 см)
- Ширина: 41 см
- Профіль: 40 x 40 мм
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Тип стійок: окремі
- Тип регуляції висоти: скок кожні 7 см
- Покриття: порошкове фарбування
Зверніть увагу: обтяження та гриф на фотографіях не входять у комплект стійок.
Перегляньте, які вправи можна виконати з стійками MH-S201
- Підйом на носки стоячи зі штангою на плечах
- Шраги зі штангою ззаду
- Підйом передпліч стоячи в широкому підхваті
- Мертва тяга зі штангою на прямих ногах
Сім рівнів регулювання висоти
Конструкція стійок дозволяє регулювати їх висоту в семи рівнях від 87 до 145 см, що є особливо важливим під час жимів під нахилом, адже дозволяє зручно знімати та ставити штангу.
Лінія Home - обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home створені для початківців у культуризмі, які починають свої тренування вдома. Устаткування спроектовано з максимальною функціональністю та простотою збирання. Виконане з міцного профілю 40x40 мм, воно забезпечує стабільність, яка не поступається обладнанню інших цінових категорій. Естетика виготовлення підкреслюється елегантною червоно-чорною оббивкою та порошковим фарбуванням.
Для забезпечення безпеки наших клієнтів, обладнання пройшло перевірку відповідності чинним стандартам безпеки Європейським центром якості, що підтверджено сертифікатами безпеки та Top Security Certificate.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5901720121745 |
| Висота | мін. 87 см;макс. 145 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Пластикові ніжки;Вантажі та штанги, які видно на фотографіях, не входять в комплект |
| Клас | Домашні |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Конструкція | Підлогова |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | Регулювання висоти: 7 позицій |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Багатофункційні |
| Регулювання висоти | 7 рівнів |
| Розміри | 49 х 45 х 87-145 см |
| Різновид | Стійки |
| Серія | Home |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Тип стійок | окремо стоячі |
- Ціна: 3 848,90 ₴


