
Перехідна втулка для дисків 25мм/31мм Marbo Sport MA-A001
493,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3546
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Перехідна втулка для дисків 25мм/31мм Marbo Sport MA-A001
Високоякісний адаптер MA-A001 — це аксесуар, який за невелику ціну дозволить налаштувати ваше обладнання під диски з отвором 31 мм, забезпечуючи тихішу роботу під час тренувань і знижуючи ризик пошкодження обладнання.
Завдяки порошковому покриттю в матовому чорному кольорі адаптер має привабливий вигляд, що ідеально поєднується з іншими пристроями і тривалий час зберігає свій естетичний вигляд.
Увага! Адаптер не підходить для встановлення в тренажери MS-W106, MS-W105 та MS-U106.
Лінія Accessories - необхідні доповнення до обладнання
Обладнання від Marbo завжди надає додаткові можливості. Завдяки широкому асортименту різноманітних аксесуарів ви можете розширювати функціональність вашого обладнання за доступною ціною.
Аксесуари, такі як ручки для тяг, модулі для підтримки рук, блокування, преси та підставки, об'єднані під серією Marbo Accessories.
Для забезпечення безпеки клієнтів наші товари були перевірені на відповідність стандартам якості та безпеки Європейським Центром Якості. Результатом цих перевірок стали Сертифікат Безпеки та Сертифікат Top Security для обладнання лінії Accessories.
Характеристики:
- Довжина: 28,5 см
- Зовнішній діаметр: 30 мм
- Внутрішній діаметр: 26 мм
- Вага: 0,4 кг
- Профіль: 30 x 2 мм
- Покриття: порошкове фарбування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 28.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MA-A001 |
| Тип | Аксесуарі для лав |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | зовнішній 30 мм;інвентар 26 мм |
| Конструкційний профіль | 30 x 2 мм |
| Країна виробник товару | Польща |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Серія | Accessories |
- Ціна: 493,90 ₴


