
Ручка трикутна для хвату двома руками Marbo Sport MH-C105
768,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3654
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ви дивитесь на відмінний трикутний подвійний хват для тяги MH-C105 від Marbo Sport. Завдяки багатій лінійці продуктів ми можемо комплексно забезпечити будь-який спортзал високоякісним обладнанням для тренувань усіх груп м'язів.
Хват MH-C105 призначений для тренувань багатьох груп м'язів під час роботи з тяговими тренажерами. Ви зможете зміцнити м'язи рук, плечей, грудей та спини!
Дізнайтесь більше про можливості, які надає цей тренажер!
3D Модель продукту
Перегляньте вправи, які можна виконувати з використанням хвата MH-C105
- Жим до грудей нижнього блоку тяги
- Жим до грудей верхнього блоку тяги
Використані рішення
Зручні гумові ручки
Подивіться на зручні гумові ручки, які ми використовуємо у нашому обладнанні. Вони спроектовані для ідеального балансу між естетикою та функціональністю.
Хвати виготовлені з високоякісної гуми та прикрашені нашим логотипом. Матова, піскована поверхня забезпечує найнадійніший хват і запобігає ковзанню навіть у вологих від поту руках.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home створені для початківців, які роблять перші кроки в бодібілдингу. Обладнання серії Home спроектовано так, щоб бути максимально функціональним та простим у збірці.
Конструкція виготовлена з міцного профілю 40x40 мм, що забезпечує стабільність, яка не поступається аналогам з вищого цінового сегмента. Естетичний вигляд підкреслює стильна червоно-чорна оббивка на товстій трисантиметровій губці та порошкове покриття.
Для забезпечення безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірку на відповідність нормам безпеки в Європейському центрі якості.
Результатом цих перевірок є Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate, отримані для пристроїв лінії Home.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Довжина | 45 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-C105 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 25 мм |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріали | Сталь; Гума |
| Призначення | Для силових тренажерів |
| Різновид | Ручки для тяги |
| Серія | Home |
- Ціна: 768,90 ₴


