
Ручка для паралельного хвату для нижньої тяги Marbo Sport MH-C103
658,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3656
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Хват-кермо для тяги Marbo Sport MH-C103
Даний хват для тяги MH-C103 від Marbo-Sport є чудовим обладнанням, що дозволяє тренувати різні групи м’язів. Широкий асортимент продукції Marbo-Sport забезпечить кожного користувача високоякісним обладнанням, яке дозволяє опрацьовувати кожну м'язову групу.
Хват MH-C103 призначений для тренування численних груп м'язів під час роботи з тяговими системами. Він дозволяє ефективно тренувати м’язи рук, плечей, грудей і спини.
Обов'язково ознайомтесь із можливостями, які надає цей пристрій!
Перегляд 3D моделі виробу
Вправи, які можна виконати з використанням хвату MH-C103
- Жим до грудей нижнього блоку тяги
- Жим до грудей верхнього блоку тяги
Застосовані рішення
Зручні гумові ручки
Гумові ручки на хваті спроектовані для забезпечення максимального комфорту та надійності. Виготовлені з високоякісної гуми, вони мають матове, піскоструменеве покриття, що забезпечує міцне зчеплення та запобігає ковзанню навіть вологих від поту рук.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home створені для початківців, які роблять перші кроки в бодібілдингу. Обладнання серії Home спроектовано так, щоб бути максимально функціональним та простим у збірці.
Конструкція виготовлена з міцного профілю 40x40 мм, що забезпечує стабільність, яка не поступається аналогам з вищого цінового сегмента. Естетичний вигляд підкреслює стильна червоно-чорна оббивка на товстій трисантиметровій губці та порошкове покриття.
Для забезпечення безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірку на відповідність нормам безпеки в Європейському центрі якості.
Результатом цих перевірок є Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate, отримані для пристроїв лінії Home.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між ручками | 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 25 мм |
| Клас | Домашні |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Матеріали | Сталь; Гума |
| Призначення | Для силових тренажерів |
| Розміри | Відстань між ручками 21 см, Діаметр 25 мм |
| Різновид | Ручки для тяги |
| Серія | Home |
- Ціна: 658,90 ₴


