
Фіксатор стегон для лав серії Semi-Pro Marbo Sport MS-A003
1 043,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3666
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Фіксатор стегон для лав серії Semi-Pro Marbo Sport MS-A003
Фіксатор MS-A003 призначений для надійної фіксації ніг під час виконання вправ. Він забезпечує стабільну та безпечну позицію під час роботи з тренажерами, а також підтримує вас під час вправ на похилих лавках.
Фіксатор виготовлений з профілю 40x40 мм і підходить до всіх лавок з можливістю установки аксесуарів серії Semi-Pro.
Завдяки трирівневому регулюванню висоти, цей фіксатор забезпечує безпечне тренування людям з різним зростом.
Застосовані рішення
Піна EVA
Щоб забезпечити максимальний комфорт, у цьому фіксаторі використано товстий шар повторно спіненого піноматеріалу EVA з підвищеною жорсткістю. Завдяки металевій підкладці, він забезпечує баланс між м'якістю та жорсткістю, запобігаючи тиску на стегна.
Лінія Semi-Pro — обладнання для домашнього використання
Серія Marbo Semi-Pro орієнтована на вимогливих домашніх користувачів, які цінують комфорт і впевненість під час тренувань. Міцний профіль 50x50x2 мм гарантує максимальну витривалість конструкції, а використання товстих гвинтів і якісної двоколірної оббивки свідчить про високу якість обладнання.
Відмовтесь від компромісів та насолоджуйтесь комфортом під час тренувань!
Для забезпечення безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірку на відповідність нормам безпеки в Європейському центрі якості.
Результатом цих перевірок є Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate, отримані для пристроїв лінії Semi-Pro.
Основні характеристики:
- Діаметр: 8 см
- Вага: 1,3 кг
- Висота: 36 см
- Ширина: 40 см
- Регулювання: 3 рівні
- Профіль: 40 x 40 мм
- Оздоблення: порошкове покриття
Купуйте фіксатор стегон для лав Marbo Sport у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною! Ми гарантуємо високу якість, швидку доставку та вигідні умови для гуртових покупців, особливо для спортзалів та фітнес-центрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 590172012068 |
| Артикул | MS-A003 |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Тип | Лави; аксесуарі для лав |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Домашні |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Матеріали | Сталь;EVA |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Для силових тренажерів |
| Регулювання | 3 рівні |
| Розміри | Ширина 40 см, |
| Різновид | Приставки |
| Серія | Semi-Pro |
- Ціна: 1 043,90 ₴


