
Коротка ручка-хват для тяги Marbo Sport MH-C002
548,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3668
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Короткий хват для тяги Marbo Sport MH-C002
Перед вами чудовий короткий хват для тяги MH-C002 від Marbo-Sport. Завдяки широкому асортименту, ми можемо забезпечити будь-який тренажерний зал обладнанням найвищої якості, що дозволяє тренувати всі м'язові групи.
Хват MH-C002 призначений для тренування багатьох м'язових груп при роботі з тренажером. З його допомогою ви можете зміцнювати м'язи рук, плечей, грудей та спини!
Ознайомтеся з можливостями, які надає цей пристрій!
Вправи, які можна виконати з використанням хвата MH-C002
- Розгинання передпліч на верхньому блоку стоячи
- Розгинання передпліч на верхньому блоку
- Тяга верхнього блоку до грудей хватом зверху
- Тяга верхнього блоку до грудей хватом знизу
- Тяга верхнього блоку до шиї хватом зверху
- Тяга нижнього блоку до грудей
Застосовані рішення
Зручні гумові ручки
Гумові ручки в цьому хваті створені для ідеального балансу між естетикою та функціональністю. Вони виготовлені з високоякісної гуми. Матова, піскострумлена поверхня забезпечує надійне зчеплення, що запобігає ковзанню навіть у вологих руках.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home створені для початківців, які роблять перші кроки в бодібілдингу. Обладнання серії Home спроектовано так, щоб бути максимально функціональним та простим у збірці.
Конструкція виготовлена з міцного профілю 40x40 мм, що забезпечує стабільність, яка не поступається аналогам з вищого цінового сегмента. Естетичний вигляд підкреслює стильна червоно-чорна оббивка на товстій трисантиметровій губці та порошкове покриття.
Для забезпечення безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірку на відповідність нормам безпеки в Європейському центрі якості.
Результатом цих перевірок є Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate, отримані для пристроїв лінії Home.
Основні характеристики:
- Довжина: 40 см
- Діаметр: 25 мм
- Максимальне навантаження: 120 кг
Купуйте короткий хват для тяги Marbo Sport у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною! Ми гарантуємо високу якість, швидку доставку та вигідні умови для гуртових покупців, особливо для спортзалів та фітнес-центрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5901720122636 |
| Артикул | MH-C002 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 25 мм |
| Клас | Домашні |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріали | Сталь; Гума |
| Призначення | Для силових тренажерів |
| Розміри | Довжина 40 см, Діаметр 25 мм |
| Різновид | Ручки для тяги |
| Серія | Home |
- Ціна: 548,90 ₴


