
Гриф з гвинтовими затискачами 30мм 167см Marbo Sport MW-G167-EX-SR
2 858,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3778
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Гриф гвинтовий 30мм 167см Marbo Sport MW-G167-EX-SR
Прямий гриф — основа будь-якого тренажерного залу
Це ідеальний вибір для тих, хто хоче розвивати свої м’язи, заощаджуючи час. Гриф підходить для домашніх тренувань та стане незамінним помічником на кожному тренуванні! Представляємо вам прямий гвинтовий гриф діаметром 30 мм і довжиною 167 см від Marbo Sport, завдяки якому ви зможете досягти бажаної форми тіла. Він підходить як для тренувань грудей, так і для виконання вправ на спину.
Класичний вигляд і хромоване покриття цього грифа тішить око, а його рифлений захват забезпечує надійне утримання під час виконання вправ. Це важливо для правильного виконання вправ і досягнення максимального результату. Гриф виготовлений із сталевого прута діаметром 30 мм, що дозволяє витримувати навантаження до 150 кг. Різьбові кінці грифа забезпечують швидке кріплення дисків за допомогою гвинтових затискачів.
Довгий прямий гриф — багато можливостей в одному інструменті
Однією з основних переваг цього грифа є його універсальність. Його можна використовувати для тренування різних м’язових груп. Серед рекомендованих вправ:
- підйоми плечей (шраги) (м'язи трапеції);
- мертва тяга (трапеція, сідничні, плечові та м'язи стегон);
- жим штанги над головою (трапеція, плечові, трицепс);
- гребля штангою в нахилі (широкий спинний м'яз, трапеція, плечові, біцепс).
Цей гриф також підійде для тренувань біцепсів. Він дозволить вам комплексно підходити до тренувань, що забезпечить вам успішний результат та покращить самопочуття.
Придбайте гриф з гвинтовими затискачами 30мм 167см Marbo Sport MW-G167-EX-SR в нашому офіційному магазині в Україні! Висока якість, вигідна ціна, швидка доставка та спеціальні умови для оптових клієнтів, зокрема для тренажерних залів та фітнес-центрів. Це надійний вибір для досягнення ваших спортивних цілей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1009115 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 167 см |
| Довжина захватної частини | 105 см |
| Довжина частини під диски | 2 x 31 см |
| Діаметр прута для дисків | 30 мм |
| Затискачі | 2 шт гвинтові |
| Країна виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Розмір | 167 см |
| Серія | Weight |
| Тип грифа | гвинтовий |
- Ціна: 2 858,90 ₴


