
Стійка для блінів, гантелей та грифів Marbo Sport MH-S007
5 938,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3864
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Стійка для блінів, гантелей та грифів Marbo Sport MH-S007
Стійка MH-S007v2 поєднує чудову ергономіку та функціональність, що дозволяє зберігати все необхідне в домашній тренажерній залі грифи, гантелі та диски. Міцна конструкція з профілю 40x40 мм витримує максимальне навантаження до 300 кг.
Полиця для гантелей
Стійка MH-S007v2 має зручне місце для зберігання двох гантелей у передній частині.
Утримувачі для грифів
Три утримувачі діаметром 32 мм, розташовані у задній частині стійки, підходять для грифів діаметром 28 мм та 30 мм.
Штифти для дисків
Стійка MH-S007v2 оснащена чотирма штифтами довжиною 20 см кожен, на яких можна зберігати до 16 дисків по 15 кг з діаметром 28 мм. Гумові обмежувачі на штифтах запобігають ударам дисків об раму стійки.
Пластикові ніжки
Завдяки пластиковим ніжкам стійку MH-S007v2 можна розміщувати на будь-якому типі підлоги, не пошкоджуючи її. Підлога залишиться цілою та неушкодженою, незалежно від її типу.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Серія Marbo Home розроблена для новачків у світі фітнесу, що починають займатися в домашніх умовах. Продукти цієї серії об’єднують функціональність та простоту складання, виготовлені з міцного профілю 40x40 мм, що гарантує стабільність, яку не можуть забезпечити аналогічні товари в тому ж ціновому сегменті. Естетичний вигляд доповнює порошкове покриття та червоно-чорна оббивка на товстій трисантиметровій піні.
Щоб забезпечити безпеку наших клієнтів, обладнання пройшло перевірку відповідності діючим європейським стандартам безпеки. Наше обладнання з серії Home отримало Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate.
Купуйте стійку для блінів, гантелей та грифів Marbo Sport MH-S007 у нашому офіційному магазині в Україні! Висока якість, вигідна ціна, швидка доставка та спеціальні умови для оптових клієнтів, зокрема для тренажерних залів та фітнес-центрів. Це ваш надійний вибір для ефективного та безпечного зберігання спортивного інвентарю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MH-S007 |
| Вага | ~10,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна виробник товару | Польща |
| Мoдель | MH-S007 |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Полиця для гантелей | місце на 2 гантелі;довжина захватної частини мін. 12 см;максимальний діаметр гантелей 17 см |
| Рукави для дисків | 4 шт;діаметр 25 мм;довжина 20 см;інтервал між прутами: 31 см |
| Серія | Home |
| Хвати для грифів | 3 шт;діаметр 30 мм;довжина 25 см |
- Ціна: 5 938,90 ₴


