
Опори для віджимань металеві Marbo Sport
548,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4314
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Металеві опори для віджимань Marbo Sport – зручні, міцні та універсальні, ідеально підходять для виконання не лише віджимань, але й інших вправ, що зміцнюють верхню частину тіла.
Металеві опори з антиковзною основою
Опори виготовлені з високоякісного металу, оснащені м’якими пінними ручками та антиковзною основою для забезпечення стійкості під час тренувань. Завдяки компактному дизайну та можливості складання ці опори зручно брати з собою в подорожі.
Як використовувати опори для віджимань
Використання опор доволі просте, але для досягнення найкращих результатів варто набратися досвіду. Пінні накладки на ручках допомагають уникнути натирань. Тренування з цими опорами спрямовані на зміцнення:
- рук,
- біцепсів,
- передпліч,
- плечей,
- грудних м’язів,
- спини,
- преса,
- стегон.
Висока міцність і стабільність
Опори для віджимань Marbo Sport витримують навантаження до 200 кг, що робить їх ідеальними як для чоловіків, так і для жінок. Високоякісні матеріали, стабільна конструкція та безпечний дизайн забезпечують тривалий термін служби та комфорт під час тренувань.
Придбайте металеві опори для віджимань Marbo Sport у нашому магазині за вигідною ціною. Пропонуємо високоякісний товар, швидку доставку та особливі умови для оптових клієнтів, зокрема для спортивних клубів та фітнес-центрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1009151 |
| Висота | 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 24,5 см |
| Країна виробник товару | Польща |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | метал;піна;гума |
| Серія | Accessories |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 548,90 ₴


