
Бруси-поручні для віджимання підлогові SmartGym SG-14
2 858,90 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6906
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Підлогові стаціонарні бруси для віджимань SG-14 призначені для тренування різних м'язових груп. Вони займають мінімум місця, що робить їх ідеальним обладнанням для дому. Міцна конструкція дозволяє тренувати як м'язи преса шляхом підняття ніг, так і м'язи рук, виконуючи віджимання на брусах.
Бруси виготовлені з міцного профілю 40x40 мм та труби діаметром 30 мм, що забезпечує максимальну витривалість до 140 кг. Вони пофарбовані порошковою фарбою в чорний колір.
Вправи, які можна виконувати з брусами SG-14:
- Шведські віджимання
- Підйоми ніг у висі
Стопки з пластику
Ми розуміємо, що обладнання для домашнього використання повинно бути пристосованим для будь-якого типу підлоги. Незалежно від того, чи у вас паркет, плитка чи дерев'яна підлога, бруси SG-14 не пошкодять поверхню завдяки пластиковим стопкам.
Бруси для віджимань SmartGym SG-14 — це універсальне рішення для вашого домашнього тренування. Придбайте їх у нашому магазині за доступною ціною з гарантією якості, швидкою доставкою, та спеціальними умовами для спортивних залів і фітнес-центрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SG-14 |
| Виробник | SmartGym |
| Вага | 13,6 кг |
| Тип | Бруси |
| Висота | 97,5 см;діпстанція: 92 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 89 см |
| Додаткові характеристики | Пластикові ніжки |
| площа, що займається | стаціонарний |
| Клас | Домашні |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Призначення | Для м’язів рук;Для м’язів преса;Для м’язів грудей;Для м’язів спини |
| Розміри | 89 х 41 х 97,5 см |
| Різновид | Бруси |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ширина | 41 см |
| Основні | |
| Конструкція | Підлогова |
- Ціна: 2 858,90 ₴


