
Регульована лавка для тренувань SmartGym SG-11
4 783,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6920
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Регульована лава для тренувань SmartGym SG-11
Лава для тренувань SG-11 від SmartGym — універсальне обладнання, ідеальне для домашніх спортивних залів. Лава оснащена регулюванням спинки та сидіння, що дозволяє налаштувати їх для різних вправ. Завдяки міцній сталевій конструкції з профілем 40x40 мм, SG-11 забезпечує надійну стійкість та безпеку під час тренувань.
Високоміцна оббивка
Лава має товсту ергономічну оббивку, що додає комфорту під час тренувань. Додаткові шви забезпечують підвищену стійкість до зношування та гарантують довговічність матеріалу.
П'ять кутів нахилу спинки та три рівні сидіння
Модель SG-11 оснащена п'ятьма положеннями регулювання нахилу спинки та трьома рівнями налаштування сидіння. Це дозволяє легко налаштувати лаву для різних вправ, таких як жим лежачи, жим з нахилом та тренування на плечі.
Захисні ніжки з пластику
Завдяки пластиковим стопкам, лава SG-11 безпечна для будь-якого типу підлоги, запобігаючи появі подряпин. Незалежно від покриття підлоги у вашому домі, ви можете бути впевнені у її збереженні.
Придбайте регульовану лаву SG-11 у нашому магазині, щоб насолоджуватись комфортом і функціональністю під час кожного тренування. Висока якість, міцність та оптимальні налаштування кута нахилу зроблять тренування ефективними та приємними.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SG-11 |
| Виробник | SmartGym |
| Тип | Лави |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Пластикові ніжки;Посилена оббивка;Міцні профілі 40х40мм |
| Клас | Домашні |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Конструкція | Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кут нахилу | спинка: 0°, 22°, 38°, 56°, 80°;сидіння: 0°, 15°, 28° |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Регулювання сидіння: 3 позиції (0°, 15°, 28°);Регулювання спинки: 5 позицій ( 0°, 22°, 38°, 56°, 80°) |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Багатофункційні;Для м’язів грудей;Для м’язів спини;Для м’язів рук;Для м'язів плечей |
| Регулювання сидіння | 3 позиції |
| Регулювання спинки | 5 позицій |
| Розміри | 119 x 42 x 48 см |
| Розміри сидіння | 30 x 22 см |
| Розміри спинки | 81 x 22 см |
| Різновид | Лави універсальні |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 4 783,90 ₴


