
Гриф олімпійський 220см 450кг UpForm Professional UF450
11 768,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6946
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Олімпійський гриф 220 см 450 кг UpForm Professional UF450 — ідеальний вибір для триборців, які цінують міцність грифа під час важких вправ, таких як присідання зі штангою, жим лежачи та станова тяга. Завдяки набору з 4 голчастих і 4 кулькових підшипників, рукави грифа обертаються плавно і безперервно. Чорне оксидне покриття на центральній частині грифа і хромоване покриття на рукавах захищають від корозії і зовнішніх факторів.
Надійний хватач для безпеки
Ребриста поверхня хвата грифа забезпечує надійне тримання під час тренувань, запобігаючи вислизанню навіть при великих навантаженнях.
Пружинні затискачі в комплекті
До грифа додаються два пружинні затискачі для дисків діаметром 50 мм. Після отримання грифа ви можете відразу розпочати тренування!
Технічні характеристики
- Довжина: ~220 см
- Довжина частини хвата: 132 см
- Довжина місця для обтяження: 2 x 41 см
- Вага: ~20 кг
- Діаметр хвата: ~29 мм
- Діаметр місця для дисків: 50 мм
- Максимальне навантаження: 450 кг
- Затискачі: 2 шт. пружинні
- Матеріал: хромована загартована сталь
Для підтримки грифа в ідеальному стані рекомендується очищати його після кожного тренування. Використовуйте пластикову щітку та м'який миючий засіб для очищення хвата, змащуйте маслом і видаляйте надлишки для довготривалого використання.
Замовляйте олімпійський гриф UpForm Professional UF450 у нашому магазині з доставкою по Україні. Ми гарантуємо високу якість, вигідні ціни та швидку доставку, а також пропонуємо особливі умови для оптових покупців та фітнес-центрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1009264 |
| Вага | ~ 20 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | ~220 см |
| Довжина захватної частини | 132 см |
| Довжина частини під диски | 2 x 41 см |
| Діаметр захватної частини | ~29 мм |
| Діаметр прута для дисків | 50 мм |
| Затискачі | Пружинні затискачі (2 шт) |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 450 кг |
| Матеріал | загартована хромована сталь |
| Розмір | 450 кг |
- Ціна: 11 768,90 ₴


