
Гриф олімпійський 50мм/150см 200кг HMS Premium GO205
4 673,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 36976
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пряма олімпійська штанга GO205 HMS PREMIUM виготовлена зі спеціальної хромованої сталі, яка пройшла гартування
Продукція бренду HMS PREMIUM характеризується довговічністю в поєднанні з ідеальною гнучкістю. Його PSI становить 140000. У комплект входять два пружинних затискача.
Надійне та зручне захоплення штанги забезпечується акуратною накаткою. Максимальне навантаження становить 200 кілограм. У свою чергу, діаметр захватної частини становить 28 міліметрів, що забезпечує високу міцність і комфорт занять.
Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Два пружинних затискача, що входять в комплект, гарантують стабільне положення гирі на перекладині під час занять.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Оздоблення захватної частини: рифлена
- Антикорозійний захист: хром
- 4 голчастих підшипника
- Затискачі: пружинні
- Кількість затискачів: 2 шт
- Діаметр ручки: 28 мм
- Діаметр вантажної частини: 50 мм
- Вага: 13,5 кг
- Довжина: 150 см
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Довжина захватної частини: 92 см
- Довжина вантажної частини: 26 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMS |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5907695540246 |
| Тип | Грифі для штанг |
| Тип замка | Затискний швидкознімний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 1500 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Клас | Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Метал; Сталь |
| Покриття | Хром |
| Розмір | 200 кг |
| Форма грифа | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 673,90 ₴


