
Гриф W-подібний для штанги 30мм/120см 100кг HMS GL120
1 923,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 36954
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
W-подібний гриф для штанги довжиною 120 см HMS із гвинтовими затискачами
Для забезпечення надійного та зручного захоплення рукоятка грифа ретельно рифлена. У комплект входить два гвинтових затискача. Фіксатори цього типу гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ. Гайки мають гумові ущільнювачі з внутрішньої сторони для запобігання ослабленню вантажу. Частина планки має різьблення, що дозволяє швидко і безпечно розмістити вантаж. Гриф виготовлений із міцного сталевого бруска, який був загартований. Діаметр штанги 30 міліметрів забезпечує високу міцність і комфорт занять. Процес хромування, який використовується на грифі, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Загальна довжина (мм): 1200
- Довжина захватної частини (мм): 800
- Діаметр захватної частини (мм): 30
- Довжина навантажувальних частин (мм): 2x 190
- Діаметр вантажної частини (мм): 30
- Ширина запірної втулки (мм): 2x 10
- Ручка: рифлена
- Затискачі: 2 зірочки
- Максимальне навантаження (кг): 100
- Вага виробу (кг): 7
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMS |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5907695516401 |
| Тип | Грифі для штанг |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина: | 1200 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Клас | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | Сталь; Метал |
| Покриття | Хром |
| Форма грифа | W-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 923,90 ₴


