
Футбольні ворота Exit Coppa 220x170см
10 173,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21425
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футбольні ворота Coppa 220x170 см від Exit - це ефективне поєднання надзвичайно міцної конструкції та надзвичайної довговічності.
Це ідеальні ворота для саду або невеликого майданчика для дітей і дорослих.
- розміри: 220x170x80 см,
- оцинкований з порошковим покриттям чорний,
- висока довговічність,
- запатентована сітка гарантує тривале використання,
- запатентована анкерна система забезпечує довговічність і високу мобільність (довжина анкера 24 см)
У набір входить:
- навчальний брезент
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exit |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8718469462124 |
| Вага брутто | 23 кг |
| Висота | 170 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 80 см |
| Конструкційний профіль | <unk> 38 мм |
| Матеріали | стальна труба |
| Особливості | 2 шт вбивні втулки, кришка мішені, сітка |
| Покриття | гальванізація та порошкове фарбування |
| Розміри | 220x170 см |
| Розміри упакування | 115x32x13 см |
| Сертифікати | TÜV, CE, EN 71 |
| Сітка | EXIT czarna |
| Тип | переносні |
| Тип монтажа | вимагає складання |
| Ширина | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 173,90 ₴


