
Слембол HMS PST04 4 кг
988,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 39009
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
PST HMS - це слемболи.
Призначений для інтенсивних вправ з динамічними ударами по землі. Правильно підібраний зовнішній матеріал і пісок всередині запобігають відскоку м'яча. Слем-тренування відмінно задіює весь опорно-руховий апарат, розвиває працездатність, витривалість і, найголовніше, розвиває вибухову силу. Цей тип тренувань буде працювати в будь-якому виді спорту, який вимагає від спортсмена швидкості та високої м’язової сили, і є ідеальною пропозицією для гравців у бойових мистецтвах. М'яч дуже міцний і водонепроникний, що дозволяє тренуватися на відкритому повітрі, а спеціальні виступи на всьому м'ячі не дають йому вислизати з рук. Це забезпечує великий комфорт під час тренувань і підвищує точність рухів. На додаток до тренувань, м’ячі також чудово підходять для розминки та тих, які зміцнюють наше ядро. М'ячі PST HMS бувають вагою 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30 кг.
Специфікація:
- Колір: чорно-жовтий
- Зовнішній матеріал: ПВХ
- Наповнення: пісок
- Тип: СЛАМ М'ЯЧ
- Діаметр (мм): 235
- Вага (кг): 4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HMS |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5907695539974 |
| Тип | Слембол |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 235 мм |
| Клас | Домашні |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | ПВХ;Пісок |
| Розмір | 4кг |
| Тип | М |
- Ціна: 988,90 ₴


