
Самокат триколісний 3+ років Milly Mally Zapp, сірий
3 023,90 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PM-3246
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міллі Меллі Самокат Zapp
Щоб задовольнити потреби наших підростаючих дітей, ми створили триколісний самокат ZAPP. Завдяки знімній алюмінієвій ручці він надзвичайно легкий, а нековзні ручки з чохлами захистять руки маленького мандрівника. Додатковою перевагою, що підвищує безпеку за рахунок підвищеного зчеплення з поверхнею, є платформа, покрита спеціальним нековзним покриттям, і два ремені з виступами. Шику і шарму всьому додає модний візерунок в красивих пастельних тонах.
Самокат тренує моторику, силу і м'язи ніг, піклується про координацію рухів. Завдяки цьому дитина буде правильно і швидко розвиватися. Однак найголовнішою його перевагою є веселощі, які він забезпечує дітям.
Характеристики продукту:
- Легка і міцна, пластикова платформа (платформа) - з неслизькою поверхнею;
- Посилена сталева рамна конструкція;
- Легка, знімна, алюмінієва ручка;
- Зручні нековзні ручки з чохлами;
- Рульове управління – 3 положення регулювання функції повороту колеса – можливість; блокування керма коліс (немає функції балансира), інше - м'яке балансування тіла і наступне - включення за принципом балансу тіла;
- Регулювання висоти ручки, 2 рівня, 61 і 66см;
- 2 ручки для ручки самоката – click, розташовані під платформою;
- Стабільність та безпеку забезпечить формула триколісного самоката;
- Гумові колеса, виготовлені з якісного пластику, забезпечують належне зчеплення з дорогою;
- підшипники ABEC-5;
- Світлодіодні передні колеса, що світяться;
- Максимальне навантаження до 50 кг;
- Оснащений фрикційним гальмом – заднім крилом.
- Колір: РОЖЕВИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ЗЕЛЕНИЙ, СИНІЙ, ЧОРНИЙ
- Віковий діапазон 3+
Специфікації:
- Регульована висота керма 61-66см;
- Ширина керма 28 см;
- Довжина: 55 см;
- Ширина платформи — 11,5 см;
- Довжина платформи – 31 см;
- Висота платформи від землі – 6 см;
- Діаметр передніх коліс – 12 см;
- Діаметр заднього колеса – 8 см;
- Максимальне навантаження до 50 кг;
- Вага виробу 2,24 кг;
- Стандарт EN71.
ПАКОВАННЯ:
- Висота 14,5 см
- Ширина 26,5 см
- Довжина 56 см
- Кількість в коробці: 1 шт<бр />
- Кількість в основній коробці: 4 шт<бр />
- Вага упаковки: 2,65 кг
- Інструкція по збірці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milly Mally |
| Колір | Сірий |
| Кількість коліс | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5901761126082 |
| Вага | 2,24 кг |
| Вага в упаковці, кг | 2,65 кг |
| Вік | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років |
| Гальмо | Оснащений фрикційним гальмом – заднім крилом |
| Діаметр коліс | передніх коліс – 12 см; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Метал;Алюміній;Пластик |
| Матеріал коліс | Гума; Пластик |
| Підшипники | ABEC 5 |
| Розміри | Регульована висота керма 61-66см; |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 023,90 ₴


