Бігова доріжка Urevo U1, чорна
- Площа ходової тканини: 1200 х 420 мм
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Допустимий вік: від 14 до 60 років
- Мінімальна швидкість: 0,8 км/год
- Максимальна швидкість: 6,0 км/год
- Номінальна напруга: 220В
- Номінальна потужність: 560 Вт
- Площа ходової тканини: 1200 х 420 мм
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Допустимий вік: від 14 до 60 років
- Мінімальна швидкість: 0,8 км/год
- Максимальна швидкість: 6,0 км/год
- Номінальна напруга: 220В
- Номінальна потужність: 560 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6941413214094 |
| Вага (кг) | 25 кг |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Розмір бігового полотна | 1200 х 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 058,90 ₴



