
Металевий диск під гриф Ø25мм із Quatro хватом RN-Sport 2,5кг
506 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 7303
Відправка з 03 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диски від Українського виробника RN-Sport з напівхватами для рук ( Quatro-GRIP ) Диски з таким хватом є безпечними та зручними для використання. Диски служать додатковою вагою для штанги та гантелі. Диски виготовлені із металу. Після обробки диски розігрівають у печі до температури 180-200 градусів, фарбують ударостійкою фарбою і знову запікають до формування міцної кірки. Ми гарантуємо підтримку та гарантійний обмін протягом 5 років! Характеристики: Виробник: RN-Sport (Україна) Вага диску 25 кг Отвір у диску: 26.5 мм Діаметр диску: 160 мм Товщина диску: 20 мм. Диски металеві з порошковим ударостійким покриттям Номінал ваги вказано на кожному диску Лінійка дисків: 1.25 кг, 2.5 кг, 5 кг, 10 кг, 15 кг, 20 кг. Діаметр посадкового отвору 26,5 мм та 51 мм (Олімпійський) Гарантія 5 років Доставка у будь-яке місто України за найнижчими тарифами служб доставки. Оплата при отриманні, на картку банку або за безготівковим розрахунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RN-Sport |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | 2,5 |
| Тип | Диски |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр отвору | 26.5 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Порошкове покриття |
| Розмір | 2,5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴


