
Бігова доріжка FitLogic ET1601
46 090 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 46858
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка FitLogic ET1601: стиль та комфорт
Бігова доріжка FitLogic ET1601 – нова стильна доріжка підвищеного комфорту з великим біговим полотном від FitLogic для активного бігу вдома. Це одна з найкращих доріжок у своєму класі та ціновому сегменті.
Унікальний дизайн та продумані деталі
FitLogic ET1601 продумана до дрібниць: від кожного елемента конструкції до функціонального, стильного дизайну. Це доріжка з власним унікальним обличчям, де дизайн та допоміжні елементи забезпечують максимальний комфорт та додаткові корисні функції.
Особливості та функції- Уведомлення про необхідність змащування бігового полотна.
- Бездротове підключення до пристроїв ANDROID та IOS через Bluetooth з програмою FitShow.
Технічні характеристики
- Двигун: мотор постійного струму номінальною потужністю - 3,0 к.с.
- Стильний дизайн консолі з чорної акрилової панеллю та 4" LED-дисплеєм з білим підсвічуванням.
- Програмний модуль має 6 користувацьких програм; 3 швидкісних режими; 3 швидкі кути нахилу; 1 програма швидкий старт.
- Вбудовані високоточні HI-FI динаміки та роз'єм для підключення MP3.
- Кнопки аварійної зупинки та швидкого старту.
- Швидкий доступ до регулювання швидкості для 6, 8, 10 км/год.
- Швидкий доступ до регулювання кута нахилу для 6, 8, 10 рівнів.
- Сучасна амортизаційна система Dual-Cushion System.
- Дека з високоплотного МДФ.
- Сенсорні датчики вимірювання пульсу на рукоятках.
- Гідравлічний циліндр для легкості складання/розкладання.
- Безпечна система блокування.
- Транспортировочні ролики.
Завдяки всім цим функціям, бігова доріжка FitLogic ET1601 стане вашим вірним помічником у досягненні спортивних цілей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitLogic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 77 |
| Габарити упаковки | 191х90х38 см |
| Дисплей | 4 " LED дисплей |
| Додаткові характеристики | Безпечна система блокування;Вбудовані високоточні HI-FI-динаміки |
| Зміна кутів нахилу | 0-15% (з кроком 1%) |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Особливості | Транспортувальні ролики;Вимірювання пульсу;Амортизація;Підставка для аксесуарів;Регулювання кута нахилу;Вбудована аудіосистема |
| Показання дисплея | Швидкість;Час;Дистанція;Калорії;Частота серцевих скорочень;Ступінь нахилу |
| Потужність двигуна | 3 к.с. |
| Програми | 6 призначених для користувача програм;3 швидких швидкості;3 швидких кута нахилу;1 програма швидкий старт |
| Пікова потужність | 4,5 к. с. |
| Регулювання кута нахилу | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 51 х 140 см |
| Розміри в робочому вигляді | 180 х 86 х 139 см |
| Розміри в складеному вигляді | 125 х 152 х 86 см |
| Система амортизації | Dual-Cushion System |
| Тип | Електричні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 090 ₴


