
Машина Смита Impulse Evolution
155 584 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47083
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний тренажер - Машина Смита Impulse Evolution
Машина Смита Impulse Evolution - це професійний тренажер з противагою, ідеальний для інтенсивних силових тренувань.
Особливості тренажера
- Виготовлений з профільних плоско-овальних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3 мм.
- Має 6 місць для зберігання дисків.
- Колір рамної конструкції: сірий металік.
- Довготривалі терміни гарантії.
Характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Максимальне навантаження дисками: 200 кг
- Кількість місць зберігання: 6
Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 178 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів плечей;Для м’язів рук;Для м’язів сідниць;Для м’язів ніг |
| Розміри | 224 х 132 х 237 см |
| Різновид | Машина Сміта |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 584 ₴


