
Верхня/нижня тяга Impulse Evolution
153 153 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47096
Відправка з 31 травня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Верхня/нижня тяга Impulse Evolution для професійного тренінгу
Тренажер IMPULSE Evolution Lat Pulldown/Vertical Row - це професійний тренажер нової генерації, який прийшов на зміну лінії Impulse MAX. Він успадкував від попередника чудову ергономіку, функціональність, високу надійність та демократичну вартість. Рестайлінг торкнувся переважно екстер'єру тренажера та обшивки м'яких деталей.
Особливості тренажера Impulse Evolution
- Сучасний, презентабельний та функціональний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу покращує зчеплення з лакофарбовим покриттям.
- Конструкція з високоякісних трубних профілів товщиною 3 мм американського концерну USA LOOS.
- Стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем для довговічності та мінімального шуму.
- Яскравий селектор навантаження з магнітним замком для легкого зміни ваги.
- Акриловий захисний кожух товщиною 3,2 мм для захисту з двох сторін.
- Напрямні штанги з високоякісною полірованою та хромованою поверхнею.
- Якісні японські підшипники NSK у всіх вузлах.
- Ергономічні сидіння та спинки з поліуретановою обшивкою.
- Не ковзаючі ергономічні ручки з термопластичним покриттям.
Додаткові опції та інформація
Тренажер може бути укомплектований електронним таблом, яке показує кількість повторень і тривалість заняття, а також додатковими вагами для стека. Карта виконання вправ з ілюстраціями розташована у верхній частині стійки. На тренажері є тримач для рушника і пляшки з водою.
Стандартні кольори: рама - графіт і сірий, обшивка - червона і чорна. Протиковзкі гумові опори забезпечують стійкість і захищають підлогу.
Технічні характеристики:
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага стека: 91 кг
- Гарантія на шківи, підшипники, тяги: 3 роки
- Гарантія на трос: 1 рік
Умови постачання тренажерів обговорюються індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова;Горизонтальні;Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів плечей;Для м’язів рук;Для м’язів спини |
| Розміри | 190 х 90 х 223 см |
| Різновид | Тяга |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
- Ціна: 153 153 ₴


