
Зведення - розведення ніг Impulse Evolution
148 291 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47097
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренажер для зведення-розведення ніг Impulse Evolution
Професійний тренажер для зведення/розведення ніг від бренду Impulse, модель Evolution, поєднує в собі високу ергономіку та функціональність. Цей тренажер є частиною нової генерації лінії професійних тренажерів, яка прийшла на зміну тренажерам лінії Impulse MAX.
Особливості тренажера
- Сучасний дизайн: презентабельний та функціональний.
- Високоточна технологія зварювання: для надійності та довговічності.
- Інноваційне покриття: порошкова фарба з покращеною адгезією.
- Конструкція: виготовлена з високоякісних трубних профілів.
- Мінімальний шум: завдяки стабілізаційним втулкам.
- Легке регулювання ваги: з магнітним замком.
- Ергономічні сидіння: виготовлені методом холодного формування поліуретану.
- Антистатичне покриття: зносостійке та міцне.
- Безпечні рукоятки: з термопластичним покриттям.
- Гелеве наповнення троса: для зменшення опору руху.
Опції
Тренажер може бути укомплектований електронним табло для відстеження кількості повторень і тривалості заняття, а також додатковим вантажем на 2,5 кг для тонкого налаштування навантаження.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг
- Гарантія на шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Замовляйте тренажер Impulse Evolution для вашого фітнес-центру та насолоджуйтеся його надійністю та зручністю використання. Умови поставки та можливі знижки обговорюються індивідуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 131 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 156х90х151 см |
| Різновид | Зведення-розведення ніг |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 291 ₴


