
Згинач стегна сидячи Impulse Evolution
153 153 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47103
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Згинач стегна сидячи Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Leg Curl - це професійне обладнання для фітнес-центрів. Нова генерація лінії тренажерів пропонує відмінну ергономіку, функціональність та високий рівень надійності.
Особливості тренажера
- Сучасний, презентабельний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційна порошкова фарба з попередньою обробкою металу.
- Конструкція з високоякісних трубних профілів товщиною 3 мм.
- Стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем.
- Яскраво виділений селектор навантаження з магнітним замком.
- Акриловий захисний кожух.
- Напрямні штанги з високоякісною полірованою поверхнею.
- Високоякісні підшипники NSK, Японія.
- Ергономічна форма сидінь з поліуретану.
- Обшивка з антистатичного матеріалу.
- Неслизькі ергономічні рукоятки.
- Трос з гелевим наповненням.
Тренажери IMPULSE EVOLUTION виготовляються одним з найбільших виробників в Китаї. Вони гармонійно впишуться у фітнес-центр будь-якого рівня. Доступні опції, такі як електронне табло та додаткові вантажі, роблять тренажер ще більш функціональним.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Умови постачання тренажерів, можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух: 3,2 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Синій |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 154х119х151 см |
| Різновид | Згінач стегну |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 153 ₴


