
Розгинач/Згинач стегна Impulse Evolution
170 170 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47115
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розгинач/Згинач стегна Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Leg Extension/ Leg Curl - це нова генерація професійних тренажерів, яка поєднує в собі ергономічний дизайн, функціональність та надійність за доступною ціною. Ця модель успадкувала всі переваги своїх попередників з лінії Impulse MAX.
Особливості тренажера
- Сучасний, презентабельний, функціональний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою значно покращує зчеплення з лакофарбовим покриттям.
- Каркас тренажерів EVOLUTION виготовлений з високоякісних плоскошовних трубних профілів товщиною 3 мм від американського концерну USA LOOS.
- Траверса вантажоблочного стека має стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем для довговічності та мінімального шуму при роботі.
- Яскравий селектор навантаження з магнітним замком дозволяє легко змінювати вагу.
- Акриловий захисний кожух, що повністю закриває вантажний стек з обох боків.
- Напрямні штанги вантажних стеків мають високу якість полірування та покриті хромом.
- Всі вузли обладнані високоякісними підшипниками NSK з Японії.
- Ергономічна форма сидінь та спинок, виготовлених методом холодного формування поліуретану.
- Антистатична, зносостійка обшивка з поліуретану.
- Протиковзке покриття рукояток.
- Трос вантажоблочних тренажерів з гелевим наповненням для зменшення опору руху.
- Опція: електронне табло та додатковий вантаж для точного регулювання навантаження.
- Інформаційні таблички з рекомендаціями по технічному обслуговуванню.
- Держатель для рушника та пляшки з водою.
- Протиковзкі гумові опори для стабільності та безпеки.
Тренажери IMPULSE EVOLUTION виготовляються найбільшим виробником силових тренажерів у Китаї, що виробляє обладнання для Tuff Stuff, Cybex, BH Fitness та інших. Ця лінія тренажерів гармонійно впишеться в будь-який фітнес-центр, забезпечуючи всі необхідні умови для базового тренування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 148 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух 3,2 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Синій |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 135х123х151 см |
| Різновид | Згінач розгінач стегну |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 170 ₴


