
Лавка для жиму горизонтальна Impulse Evolution
53 482 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47123
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка для жиму горизонтальна Impulse Evolution
Професійна лавка для жиму від Impulse - модель Evolution Flat Bench Press створена для інтенсивного використання у спортзалах. Ця скам'я для жиму горизонтальна вирізняється високою якістю конструкції та функціональністю.
Особливості скам'ї:
- Конструкція виготовлена з профільних плоско-овальних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3 мм, що забезпечує надійність та довговічність.
- 4 місця для зберігання дисків, що робить її зручною для використання у будь-якому спортзалі.
- Комбіновані кольори оббивки сидінь і спинок: сірий та темно-сірий, додають стильності.
- Колір рамної конструкції: сірий металік, що надає сучасного вигляду.
- Довгі строки гарантії, що свідчить про високу якість продукції.
Умови поставки, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально, у процесі формування кожного конкретного замовлення.
Технічні характеристики:- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки гарантії
- Максимальне навантаження дисками: 250 кг
- Кількість місць для зберігання: 4 шт
Замовте лавку для жиму горизонтальну Impulse Evolution вже сьогодні і підвищте ефективність ваших тренувань!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 82 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць зберігання: 4 шт |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Підлогова;Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження дисками250 кг |
| Особливості | Підставка для аксесуарів |
| Призначення | Для м’язів рук;Для м’язів спини;Для м’язів грудей;Для м’язів плечей |
| Розміри | 166 х 166 х 137 см |
| Різновид | Лави;Стійки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 482 ₴


