
Лавка для жиму під кутом вниз Impulse Sterling
70 499 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47268
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка для жиму під кутом вниз Impulse Sterling
IMPULSE STERLING Decline Bench - це ідеальне рішення для тренувань з вільними вагами. Лавка забезпечує ефективний тренінг завдяки фундаментальному дизайну та правильної ергономіки.
Особливості лавки
- Основний конструктив виконаний з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою для підвищення зчеплення металу з покриттям.
- Додаткова рукоять для зручності початку і завершення вправ.
- Валики-упори для ніг допомагають зафіксувати положення тіла.
- Два положення для штанги, чотири місця для зберігання дисків.
- Колір оббивки: чорний; Колір конструкції: чорний/червоний.
- Покриття м'яких частин - високоякісна вінілішкіра, термін служби до 7 років.
Лавка розрахована на інтенсивну та тривалу експлуатацію, враховуючи біомеханіку людини. Гарантійні терміни є тривалими.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Максимальне навантаження дисками: 300 кг
Умови постачання, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 111 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | 4 місця для дисків |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Особливості | Підставка для аксесуарів |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів плечей;Для м’язів рук;Для м’язів спини |
| Розміри | 219 х 174 х 132 см |
| Різновид | Лави;Стійки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 499 ₴


