
Жим ногами під кутом 45 градусів Impulse Sterling
223 652 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47272
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жим ногами під кутом 45° Impulse Sterling
Професійний тренажер для жиму ногами від Impulse, модель Sterling, забезпечує ефективний тренінг завдяки фундаментальному дизайну та правильної ергономіки. Це ідеальний вибір для професійних спортзалів, які прагнуть надати своїм клієнтам найкращі умови для тренувань.
Особливості тренажера:
- Основний конструктив виготовлений з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм.
- Точна роботизована технологія зварювання для підвищеної міцності.
- Інноваційне порошкове фарбування з попередньою піскоструминною обробкою для стійкості до подряпин.
- Регульована спинка сидіння та промарковані елементи для зручності користувачів.
- Високоточні шарикопідшипники промислового класу для плавної роботи.
- Металеві рукоятки з антиковзною накаткою.
- Неслизька і зносостійка опорна платформа для ніг.
- Комфортна "маятникова" траєкторія руху платформи.
- 4 місця для зберігання дисків.
- Чорна обивка сидінь і спинок, комбінована конструкція чорного та червоного кольорів.
- Покриття з високоякісної виниліскожі, що служить до 7 років.
- Ілюстрація на тренажері демонструє правильне положення тіла та задействовані групи м'язів.
- Довготривалі строки гарантії.
Характеристики:
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Кількість місць для зберігання дисків: 4
- Максимальне навантаження дисками: 450 кг
Умови постачання тренажерів, знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально під час формування кожного конкретного замовлення. Зробіть свій вибір на користь якості та надійності з тренажерами Impulse Sterling!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 256 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць для зберігання дисків: 4 |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 450 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 250 х 188 х 155 см |
| Різновид | Жим ногами |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 652 ₴


