
Верхня тяга Impulse Sterling
109 881,20 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47289
Відправка з 31 травня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Професійний тренажер Верхня тяга Impulse Sterling
Тренажер IMPULSE STERLING Lat Pulldown - це вражаюче обладнання на вільних вагах, створене для професіоналів. З його фундаментальним дизайном, правильною ергономікою та здатністю витримувати максимальні навантаження, він забезпечує ефективні тренування.
Особливості тренажера
- Основний конструктив виготовлений з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу покращує зчеплення металу з лакофарбовим покриттям.
- Сидіння регулюється по висоті для легкого налаштування під користувача.
- Всі елементи регулювання промарковані яскравим жовтим кольором.
- Професійні рукояті з металу з антиковзною накаткою середньої глибини.
- 4 місця для зберігання дисків.
Колір оббивки сидінь і спинок - чорний, конструкція - комбінований чорний/червоний. Покриття м'яких частин - високоякісна вінілішкіра, з терміном служби до 7 років при належному догляді. Комфорт та ефективність тренувань з урахуванням біомеханіки людини. Розраховані на інтенсивну експлуатацію в умовах високої прохідності у фітнес-залах. Ілюстрації демонструють групи м'язів, що залучаються, та правильне положення тіла при виконанні вправ.
Характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Кількість місць для зберігання дисків: 4
- Максимальне завантаження дисками: 300 кг
Довгі гарантійні терміни та індивідуальні умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально при формуванні кожного замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 164 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць для зберігання дисків: 4 |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для м’язів спини |
| Розміри | 148x149x197 см |
| Різновид | Верхня тяга |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 109 881,20 ₴


