
Ричажна тяга з упором в груди Impulse Evolution
153 153 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47116
Відправка з 31 травня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ричажна тяга з упором в груди Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Vertical Row - це професійний тренажер, який пропонує ричажну тягу з упором в груди. Характеризується ергономічною траєкторією руху важелів.
Переваги нової генерації тренажерів
Лінія IMPULSE Evolution, яка прийшла на заміну Impulse MAX, зберегла найкращі риси попередників: високу ергономіку, функціональність, надійність та доступну вартість. Основні зміни торкнулися екстер’єру та обшивки м'яких деталей.
Особливості тренажера
- Дизайн: Сучасний та функціональний.
- Технологія: Високоточна технологія зварювання.
- Покриття: Інноваційне порошкове фарбування з попередньою піскоструминною обробкою.
- Конструкція: Виготовлена з високоякісних плоскошовних трубних профілів товщиною 3 мм.
- Селектор навантаження: З магнітним замком, легко змінювати вагу.
- Троси: Гелеве наповнення для зменшення тертя.
Опції та додаткові характеристики
Тренажер може бути оснащений електронним табло, яке показує кількість повторів та тривалість заняття. Також можна комплектувати додатковим вантажем 2,5 кг для точнішого регулювання навантаження.
Інформаційні таблички містять рекомендації щодо технічного обслуговування. Карта виконання вправи розташована у верхній частині стійки.
Характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг
- Гарантія на механічні вузли: 3 роки
- Гарантія на трос: 1 рік
Тренажер Impulse Evolution - чудовий вибір для вашого фітнес-центру, що забезпечує безпеку та комфорт під час тренувань. Замовляйте вже зараз, щоб підвищити рівень вашого фітнес-залу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 127 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух 3,2 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Синій;Чорний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів спини |
| Розміри | 162х130х151 см |
| Різновид | Ричова тяга |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
- Ціна: 153 153 ₴


