
Лавка для жиму під кутом вгору Impulse Evolution
70 824,60 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47124
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавка для жиму під кутом вгору Impulse Evolution
Лавка для жиму під кутом вгору IMPULSE Evolution Incline Bench - це професійне обладнання для тренажерних залів, яке забезпечує ефективні тренування. Цей тренажер відзначається надійністю та довговічністю.
Особливості тренажера
- Конструкція виготовлена з профільних плоско-овальних труб розміром 50 х 100 мм з товщиною стінки 3 мм.
- Зручні місця для зберігання дисків.
- Напівавтоматичний фіксатор регулювання положення спинки сидіння.
- Формовані спинка і сидіння.
- Колір оббивки: комбінований сірий/темносірий.
- Колір рами: сірий металік.
- Довготривала гарантія.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Максимальне навантаження дисками: 250 кг
- Кількість місць для зберігання: 2 шт
Умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально при формуванні кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 107 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць зберігання: 2 шт |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження дисками: 250 кг |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів плечей;Для м’язів спини;Для м’язів рук |
| Розміри | 163x166x137 см |
| Різновид | Лави;Стійки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 824,60 ₴


