
Тренажер для сідничних м'язів Impulse Sterling
91 060,20 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47261
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренажер для сідничних м'язів Impulse Sterling
Професійний тренажер IMPULSE STERLING Rear Kick створений для ефективного тренування сідничних м'язів. Ця лінія тренажерів на вільних вагах призначена для професіоналів і забезпечує ефективний тренінг завдяки фундаментальному дизайну та правильної ергономіки.
Особливості тренажера
- Каркас виготовлений з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм, товщиною 3,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу для покращення зчеплення фарби. Поверхня стійка до подряпин завдяки подвійній електростатичній порошковій обробці.
- Високоточні підшипники промислового класу забезпечують плавну роботу.
- Рукоятки металеві з накаткою середньої глибини, покриті двошаровим хромом.
- 1 місце для зберігання дисків.
- Колір оббивки сидінь і спинок: чорний.
- Колір конструкції комбінований: чорний/червоний.
- Покриття м'яких частин - високоякісна вінілова шкіра, термін служби до 7 років.
Тренажер розрахований на інтенсивну і тривалу експлуатацію у фітнес-залах, враховуючи біомеханіку людини, забезпечуючи комфорт і ефективність тренувань.
Характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Максимальне завантаження дисками: 150 кг
Умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, у процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 142 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 168 x 123 x 164 см |
| Різновид | Тренажер для сідничних м'язів |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 060,20 ₴


